Czas realizacji zleceń • Już w 24h

  Wiemy, że czasami czas bardzo się liczy i potrzebna jest expresowa realizacja zlecenia. Oczywiście wychodzimy na przeciw takim wyzwaniom i staramy się w każdym przypadku reagować natychmiast. Aby dokładnie określić w jakim najkrótszym czasie jesteśmy w stanie wykonać zamówienie, skorzystaj z naszego formularza ofertowego i napisz dokładnie jaki rodzaj produktu potrzebujesz i jaki rodzaj znakowania na nim wykonać.

 • Standardowy czas realizacji

  Standardowy czas realizacji zleceń to od 3-10 dni roboczych. Zawsze jednak staramy się zminimalizować czas oczekiwania na zamówienie. Wpływ na rzeczywisty termin realizacji ma ilość zamówień w danym okresie. Czas wykonania zamówienia wyznaczany jest indywidualnie przy każdej wycenie. Podane terminy są przykładowymi, standardowymi terminami . W okresie dużego obłożenia okres realizacji może ulec wydłużeniu. Jednak zdarzają się zlecenia wymagające niestandardowych technik znakowania czy też niestandardowe produkty, które my również musimy przed znakowaniem zamówić i oczekiwać na dostawę. Dlatego zawsze ustalamy z Klientem przewidywany czas oczekiwania na zlecenie biorąc pod uwagę wszystkie związane z tym czynniki.

 • Dane wymagane do rozpoczęcia odliczania czasu realizacji:

  a) kompletne zamówienie wraz z poprawnie przygotowanymi plikami graficznymi (w przypadku wektorów konieczne w formacie PDF) oraz zaakceptowaniem wizualizacji,

  b) zaksięgowane pieniądze na naszym koncie (polecamy wybrać szybki przelew, ponieważ pieniądze księgowane są po 10 sekundach od wykonania przelewu), chyba że wybrano inną metodę płatności np. pobranie.