Dostawa

Poniżej przedstawiamy dostępne metody dostawy zamówień realizowanych w naszym sklepie.

Dostępne metody dostawy:

 • Odbiór osobisty

  Jeżeli mieszkasz w pobliżu naszej firmy, możesz zamówienie odebrać osobiście. O gotowości do odbioru zamówienia informujemy po jego wyprodukowaniu i skompletowaniu w wiadomości mailowej lub poprzez kontakt telefoniczny.

 • Dostawa przez naszą firmę

  Jak w przypadku odbioru osobistego, jeżeli mieszkasz w niedalekiej odległości od naszej firmy, po indywidualnym uzgodnieniu, możemy dostarczyć do Ciebie zamówienie złożone w naszym sklepie. W tym przypadku, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia możliwości takiej dostawy oraz szczegółów.

 • Przesyłka kurierska

  Najczęściej wybierana metoda dostawy przez naszych klientów. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi i nadane przez nas przesyłki docierają do Klientów w 99% w ciągu 24h od nadania. Pamiętaj jednak, że 24h to czas samej dostawy a na czas realizacji zamówienia składa się również czas na produkcję zamówionego przez Ciebie towaru.

 • Przesyłka kurierska międzynarodowa

  Nasze towary dostarczamy do wielu miejsc na świecie. W celu kalkulacji kosztów przesyłki w dane miejsce poza terytorium Polski, skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny.